Loading...
اگزوز اسپرت – Sport-Exhaust۱۳۹۷-۹-۱۲ ۰۸:۵۴:۳۴ +۰۰:۰۰

اگزوز اسپرت – Sport-Exhaust

سیستم اگزوز از اجزایی همچون منیفولد، کاتالیزور، لوله های میانی، لرزه گیر و منبع عقب تشکیل شده است .
وظیفه این سیستم علاوه بر خارج نمودن گازهای حاصله از سوخت و هوای ایجاد شده در موتور ، کنترل و کاهش صدای ایجاد شده در موتور و گازهای خروجی می باشد.

چگونه اگزوز های اسپرت موجب بالا رفتن راندمان می گردد؟

هرچه فرآیند انتقال دود حاصله از احتراق موتور خودرو از این مجموعه بهتر، سریعتر صورت گیرد، به تناسب آن راندمان عملکردی نیز افزایش مییابد.
در این بین طراحی و مهندسیهای متفاوتی نیز برای سیستم اگزوز پیاده سازی شده اند که شاید یکی از بهترین ها برای دستیابی به قدرت بیشتر پیشرانه، سیستم اگزوز کت بک (Cat-back) باشد.

مهمترین موضوع در اگزوز های اسپرت چیست؟

مهمترین موضوع در نصب اگزوزهای اسپورت شامل مسیر بعد از کاتالیست تا خروجی می باشد که با محاسبات و طراحیهای انجام پذیرفته ، خروج گاز به گونه ای انجام شده که در مقایسه با مدلهای معمولی، سریعتر و با فشار بیشتری و به موقع صورت میگیرد .در نهایت باعث افزایش اسب بخار و گشتاور موتور بخصوص در دورهای بالا می شود.

دهانه خروجی این اگزوزها معمولا بزرگتر بوده و بنابراین فضای کافی برای ورود توده جدید سریعتر مهیا می باشد . به همین ترتیب جریان احتراق نیز افزایش یافته که منجر به بالا رفتن توان موتور . اسب بخار .و گشتاور موتور شده و با این تغییر صدای اقتدار موتور را حس خواهید نمود.
هر یک از سیستم های اگزوز شرکت آرکا موتور در شرکت تولید کننده اگزوز برندهای معروف دنیا در حالت های مختلف آزمایش شده است که خروجی اگزوز شما سالم باشد و بهترین عملکرد را برای موتور خودرو شما ایجاد کند که در نهایت شما میتوانید از صدای اگزوز و همچنین افزایش قدرت در موتور خودرو خود لذت ببرید.

 

انتخاب بهترین و مناسب ترین اگزوز برای خودروی شما تخصص ماست

تماس با آرکا موتور

آرکا موتور نماینده شرکتهای مطرح دنیا