Loading...
ریمپینگ ای سی یو – ECU Remapping۱۳۹۷-۹-۱۲ ۰۸:۳۴:۲۹ +۰۰:۰۰

ای سی یو ریمپینگ چیست؟

(ECU Remapping)

واحد کنترل الکترونیکی موتور یا همان ECU با استفاده برنامه ریزیهای پیشرفته و پیچیده ای که در کارخانه تولیدی خودرو روی آن صورت گرفته ، وظیفه کنترل پارامترهای راه اندازی موتور خودرو را بعهده دارد.

این پارامترها شامل کنترل میزان سوخت مصرفی ، کنترل میزان هوای ورودی ، کنترل سیستم جرقه زنی و بسیاری پارامترهای دیگر می باشد.

اصولا شرکتهای تولید کننده خودرو با محدود نگه داشتن میزان ظرفیت عوامل ذکر شده ، سعی در ارائه ورژن جدید محصولات خود با راندمان بالاتر را دارند و این امر موجب تحمیل هزینه های گزاف تعویض خودرو برای مشتریان میگردد.

 

خدمات آرکاموتور در مورد ای سی یو (ECU) ریمپینگ

شرکت آرکا موتور با ورود به برنامه های داخلی ECU محصول متفاوتی از خودروی شما را به شما اهدا می کند که با تغییرات ایجاد شده ، قادر به لمس بینهایت خواهید بود.

گذشته از اعداد و ارقام و به صورت حسی , افزایش توان موتور , عملکرد نرم و بی صدای موتور در دورهای مختلف ، عکس العمل سریع تر و پویایی بیشتر موتور خودرو محسوس و قابل تشخیص بوده و یکسری از عکس العمل های  خودرو مانند مکث در هنگام فشردن پدال گاز و دورگیری مجدد موتور پس از تعویض دنده بهبود پیدا خواهد کرد. درنهایت می توان گفت اگرچه تقویت و افزایش توان پیشرانه راه های مختلفی دارد اما بی شک ریمپ خودرو توسط شرکت آرکا موتور بعنوان نماینده برند شرکت کوانتوم و بلو اسپارک ، یکی از ساده ترین و مطمئن ترین این راه هاست خصوصا آنکه می توان هر زمان که نیاز باشد وضعیت پیشرانه را به حالت پیش از تیونینگ (مپ اورجینال خودرو) آن هم در زمان کوتاه بازگرداند.

 

دنیای شگفت انگیز تیونیگ و ریمپ ECU

دنیای شگفت انگیز تیونیگ و ریمپ ECU یک لذت وصف ناپذیر به شما اهدا خواهد نمود . زیرا که با ایحاد یک حس قدرت و دریافت تغییرات بینظیر ، با خودرویی مقتدر و سلطه جو رانندگی خواهید کرد.

ما قادر هستیم که خودروی شما را بر اساس رویاهایتان قدرتمند سازیم…

تماس با آرکا موتور

آرکا موتور نماینده شرکتهای مطرح دنیا