Loading...
درباره آرکاموتور۱۳۹۷-۹-۱۲ ۰۸:۲۷:۲۹ +۰۰:۰۰

درباره آرکاموتور

شرکت آرکا موتور با بیش از 5 سال سابقه مفید در زمینه ورود تکنولوژی خودروهای جهانی اقدام به ورود به دنیای پر هیجان و به روز تیونینگ نموده و بعنوان یک شرکت فنی و تخصصی در زمینه فعالیت های مرتبط با خودرو شامل ساخت ،مونتاژ ،واردات ، فروش و خدمات پس از فروش و قطعات و تجهیزات جانبی و تیونینگ خودرو و خدمات اخذ نمایندگی در سال 1391 با هدف دستیابی به بالاترین سطح کیفیت در بخشهای مختلف صنعت خودرو در سراسر بازار ایران و فراتر از آن ، تاسیس گردید.
فعالیت تیونینگ خودرو در مهر ماه سال 1397 درمرکز تخصصی خودرویی البرز که یکی از معروفترین مکان های خدماتی خودرویی تهران می باشد شروع به فعالیت کرده است.

اهداف استراتژیک آرکاموتور

به منظور ارتقای تشکیلات سازمانی و کسب رضایت مشتریان خود که تنها در چهارچوب استراتژیک اندیشیدن وعمل نمودن به آن ،در پرتو مشارکت کلیه سطوح سازمانی حاصل میشود، استراتژی های زیر در سر لوحه کار قرار گرفته است:

1- تاسیس بزرگترین مرکز خدمات پس از فروش کلیه برندهای برای اتومبیل های وارداتی در بازار ایران
2- گسترش بزرگترین و قابل اعتماد ترین فروشگاه های چند منظوره قطعات یدکی
3- تاسیس رسمی اولین و بزرگترین مرکز تیونینگ در ایران

ارزش های  آرکاموتور

ما در شركت آرکا موتور، معتقديم كه :
– ایرانیان ،لایق بهترین ها هستند و ارائه بهترین خدمات به آنها باعث افتخار است.
– ارائه خدمات با کیفیت عالی ، یکی از ارزش های اصلی شرکت است و معتقدیم که محصولات و خدمات باید به بهترین شکل ممکن و با کیفیتی بی نظیر به مشتری ارائه دهیم.
-تلاش کلیه مجموعه شرکت جهت رسیدن به این سطح از کیفیت در ارائه خدمات دارای برنامه ریزی مدون و مشخص می باشد.

 

 ما با ایجاد هیجان سرعت،

فضایی متفاوت از لذت راندن خودرو رابرایتان به ارمغان می آوریم .

به گونه ای که با این قدرت بی نظیر ،خودروی شما متمایر از سایرین گشته و حس متفاوتی را تجربه خواهید کرد.

خط مشی آرکاموتور

گسترش شبکه نمایندگان اعم از آموزش فنی و استقرار استاندارد های بین المللی برندهای تیونینگ دنیا و سرلوحه قراردادن استانداردهای وزارت صنعت و معدن و تجارت به عنوان خط مشی اصلی شرکت می باشد .
شرکت آرکا موتور با وجود جوان بودن، دارای یک تیم سازگار و یکپارچه از متخصصان صنعت خودرو سازی با زمینه های فنی، تجاری است. این شرکت موفق به اخذ برندهای مطرح تیونینگ و ریمپ خودرو مانند شرکت های پر قدرت
Quantum and blue spark و چند برند معتبر جهانی گردید.
دانش فنی ، تیم متعهد و نیز مرکز تیونینگ مجهز در قلب خودرویی شهر تهران ، تضمین کننده خدمات متفاوت و هیجان بخش به مشتریان محترم می باشد.

حضور آرکاموتور در شبکه‌های مجازی.

با ما به دنیای هیجان و قدرت قدم گذارید.

آرکا موتور نماینده شرکتهای مطرح دنیا